Banese ne shitje ne Veternik

74,000 € Per Shitje Prishtinë-Veternik-Veternik

Banesa gjendet ne Veternik ne objektin EXDC ne katin e V. Banesa ka siperfaqe prej 72m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome dite, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 74.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1579

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
72 -- 1 1 5

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme