Shtepi me qira ne Marigona Residence

1,500 € Per Qira Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Preoce ne lagjen Marigona Residence. Shtepia shtrihet ne nje hapsire prej 4.7 ari me siperfaqe prej 210m2.Shtepia ka kete renditje: dhome dite,kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, nje wc shpajz, utility dhe garazhe. Shtepa leshohet me qira me çmim prej 1500 euro ne muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used 1581

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
210 210 3 2 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme