Banesë në shitje 33.6m2 në Bregun e Diellit

53,000 € E Shitur Prishtinë--Rr. Hyzri Talla

Banesa gjendet afër shkollës ISMAIL QEMAJLI në Bregun e Diellit. Banesa është në katin përdhesë dhe ka ketë rënditje : dhomë dite, kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo. Banesa shitet me cmim prej 53 000 euro .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Apartment New A3380

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
34 0 1 1 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme