Shtepi 210m2 ne shitje ne Marigona Residence

370,000 € E dhënë me qira Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Preoce ne lagjen Marigona Residence. Shtepia shtrihet ne nje hapsire prej 4.7 ari me siperfaqe prej 210m2.Shtepia ka kete renditje: dhome dite,kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, nje wc, shpajz, utility dhe garazhe. Shtepa shitet me cmim prej 370.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House Used A1583

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
210 210 3 2 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme