Banese me qira ne Mati1

500 € E dhënë me qira Prishtinë-Mat 1-Muhamet Qami

Banesa gjendet ne Mati1 ne rrugen Muhamet Qami ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 128m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy bano, wc, dy ballkona dhe vendparkim. Banesa leshohet me qira me cmim prej 500euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A1585

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
128 128 3 2 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme