Objekt me qira ne Qender

4,500 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Kosta Novakoviq

Objekti gjendet ne Qender ne rrugen Kosta Novakovic ne katin e II. Objekti ka siperfaqe prej 430m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 4.500euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Commercial complex Used A1587

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
430 430 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme