Zyre me qira ne Dardani

800 € Per Qira Prishtinë-Dardani-Ilaz Kodra

Zyret gjenden ne Dardani ne katin perdhese me siperfaqe prej 110m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Zyret leshohen me qira me cmim prej 800euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A1588

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
110 110 3 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme