Zyre me qira ne Qender

5,000 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Qender

Zyret gjenden ne Qender me siperfaqe prej 365m2 dhe kan kete renditje: perdhesa ka dy hapsira, dy wc dhe recepsioni, kati i pare: pese zyre, kuzhina dhe wc, kati i dyte: kater hapsira dhe terase. Zyret leshohen me qira me cmim prej 5.000euro per muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A1589

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
365 365 0 0 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme