Shtëpi me qira me 3 dhoma gjumi në Dardani

400 € Për Qira Prishtinë-Dardani-

Shtëpia me qira me sipërfaqe 140m2 gjendet ne lagjen Dardania. Shtëpia është 2 katshe dhe ka këtë renditje: ne katin e parë : 1 dhomë dite me kuzhinë dhe terasën para dhe mbrapa shtëpisë, ndërsa në katin e dytë ka këtë renditje: 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, 1 banjo. Shtëpia ka një lokacion shumë afër qendrës dhe lëshohet në cmim prej 400 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3386

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
140 0 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme