Banese ne shitje ne Dukagjini Residence

104,622 € Per Shitje Prishtinë-Lakrishtë-Xhevdet Doda

Banesa gjendet ne objektin Dukagjini Residence ne katin e IX. Banesa ka siperfaqe prej 99.64m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 1050euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1598

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
99.64 99.64 2 1 9

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme