Shtepi ne shitje ne Arberi

0 € Per Shitje Prishtinë-Arberi-Arberi

Shiten shtepia me kuadratura te ndryshme te tipit A 237m2 dhe tipit B 257m2 te shtrira ne hapsire prej 4Ari. Shtepiat shiten me cmim prej 900euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A1599

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
237 237 5 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme