Banese ne shitje ne Bregun e diellit

190,000 € Per Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-Bregu i diellit

Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne afersi te qendres tregtare ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 98m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tryezari, tri dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon dhe podrum. Banesa shitet me cmim prej 190.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1600

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
98 98 3 1 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme