Banese me dy dhoma gjumi me qira ne rrugen UCK

950 € E dhënë me qira Prishtinë-Qendër-UCK

Banesa gjendet ne rrugen UCK ne katin e V. Banesa ka siperfaqe prej 95m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 950euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A1601

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
95 95 2 1 5

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme