Banese me qira ne Ulpiane

350 € Per Qira Prishtinë-Ulpianë-Ulpiane

Banesa gjendet ne Ulpiane ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 84m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc, shpajz dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 350euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1602

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
84 84 1 1 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme