Banese me tri dhoma gjumi me qira ne Qender

400 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Trimg Smajli

Banesa gjendet ne rrugen Tring Smajli ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 95m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 400euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1603

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
95 95 3 1 4

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme