Banese me

500 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Trimg Smajli

Banesa gjendet ne rrugen Tring Smajli ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 160m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 500euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1604

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
160 160 4 2 5

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme