Dyqan me qira ne rrugen Muharrem Fejza

500 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Muharrem Fejza

Dyqani gjendet ne rrugen Muharrem Fejza ne objektin Kawa Group. Dyqani ka 70m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 500euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A1609

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
70 70

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme