Shtepi ne shitje 360m2 ne Marigona Residence

530,000 € Per Shitje Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shitet shtëpia ekskluzive 360m2 me 7.2 ari në Lagjen Marigona Residence. Shtëpia posedon: - 1 sallon të madhe - 5 dhoma të fjetjes - 3 banjo - 2 kuzhina - 1 garazhe - 1 dhome të robalarjes - 1 depo - 1 terase. Shtëpia është e kompletuar me të gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme. Nga modeli bazë i shtëpive të lagjës ka të shtuara/ndryshuara parketin, qeramikat, sanitarin, kubëzat, puseten, sistemin e ujitjes automatike, etj. Çmimi: 530,000€

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1611

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
360 360 5 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme