Shtepi ne shitje ne Marigona Residence

530,000 € Per Shitje Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Preoce ne lagjen Marigona Residence e shtrire ne nje hapsire prej 7Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 360m2 dhe ka kete renditje: dhome dite , dy kuzhine, dhome pune, pese dhoma gjumi, tri banjo, garazhe me depo dhe terase. Shtepia shitet me cmim prej 530.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1611

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
360 360 5 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme