Lokal me qira ne Pejton

2,500 € Per Qira Prishtinë-Pejton-Pejton

Lokali gjendet ne Pejton i shtrire ne nje siperfaqe prej 180m2. Lokali ka gjashte hapsira, pese banjo, nje kuzhine dhe nje wc. Lokali leshohet me qira per zyre, restorant etj. Lokali leshohet me qira me cmim prej 2.500euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Bar / Restaurant Used A1615

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
180 180 5 5

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme