Penthouse ne shitje ne Mahallen e Muhaxhereve

291,500 € Per Shitje Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-Bedri Shala

Banesa gjendet ne mahallen e Muhaxhereve ne rrugen Bedri Pejani ne katin e 10. Banesa ka siperfaqe prej 265m2 + teras160m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, tri banjo dhe terase. Banesa ka nxemje me rryme ne dysheme dhe shitet me cmim prej 1.100euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse New A1617

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
265 265 4 3 10

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme