Objekt me qira ne Llapnasellë

3,000 € Per Qira Llapllasellë--Magjistralja Prishtine - Ferizaj

Objekti gjendet ne Llapnasellë ne magjistralen Prishtine - Ferizaj. Objekti eshte i shtrire ne nje hapsire prej 30ari dhe siperfaqe prej 1360m2. Objekti ka nje sallon te madh, 20dhoma, 24 banjo, podrum dhe garazhe per 10vetura. Objekti leshohet me qira me cmim prej 3000euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Commercial complex Used A1618

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
1360 1360

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme