Banese 64m2 ne shitje ne Dardani

69,000 € Per Shitje Prishtinë-Dardani-Ilaz Kodra

Banesa gjendet ne Dardani ne rrugen Ilaz Kodra ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 64m2 dhe ka kete renditje: kuzhine me tryezari, dhome dite, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 69.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1619

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
64 64 1 1 6

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme