Banese me dy dhoma gjumi ne Kalabri

73,950 € Per Shitje Prishtinë-Kalabri-Ali Vitia

Banesa gjendet ne Kalabri ne rrugen Ali Vitia ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 87.80m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 850euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1620

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
88 88 2 1 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme