Lokal me qira ne Qender

800 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Sheshi Nene Tereze

Lokali gjendet ne Qender ne sheshin Nene Tereze. Lokali ka siperfaqe prej 57.53m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 1.500euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A1621

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
58 58 0 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme