Shtepi ne shitje ne rrugen Ismail Dumoshi

0 € Per Shitje Prishtinë-Qendër-Ismail Dumoshi

Shtepia gjendet ne rrugen Ismail Dumoshi, e shtrire ne nje hapsire prej 1.30ari. Shtepia ka siperfaqe prej 280m2 dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, dy kuzhine, kater dhoma gjumi, tri banjo dhe garazhe. Shtepia shitet me marreveshje.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1623

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
280 280 4 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme