Shtepi me qira ne lagjen Qershia

1,300 € E dhënë me qira Çagllavicë - Prishtinë-Lagjja Qershia-Lagjja Qershia

Shtepia gjendet ne lagjen Qershia, e shtrire ne nje hapsire prej 5ari. Shtepia ka siperfaqe prej 215m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, tri banjo , tri ballkona dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1.300euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House New A1624

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
215 215 4 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme