Shtepi me qira ne lagjen Qershia

900 € Per Qira Çagllavicë - Prishtinë-Lagjja Qershia-Lagjja Qershia

Shtepia gjendet ne lagjen Qershia, e shtrire ne nje hapsire prej 3ari. Shtepia ka siperfaqe prej 202m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, wc, tri ballkona dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 900euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A1626

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
202 202 4 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme