Shtepi ne shitje ne Kalabri

185,000 € Per Shitje Prishtinë-Kalabri-Besim Berisha

Shtepia gjendet ne Kalabri e shtrire ne nje hapsire prej 2.92ari. Shtepia ka siperfaqe prej 250m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, pese dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon. Shtepia shitet me cmim prej 185.000euro e mobiluar.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1627

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
250 250 5 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme