Banese me qira me tri dhoma gjumi ne Mat

430 € E dhënë me qira Prishtinë-Mat 1-Muharrem Fejza

Banesa gjendet ne Mat ne rrugen Muharrem Fejza ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 112m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkona. Banesa leshohet me qira me cmim prej 430euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A1628

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
112 112 3 2 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme