Zyre me qira ne Qender

1,000 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Nena Tereze

Zyret gjenden ne Qender ne Sheshin Nena Tereze ne katin e 3-te. Zyret kane siperfaqe prej 112.35 m2 dhe ka kater njesi. Zyret leshohen me qira me qmim prej 1000 euro per muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A1629

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
112 93 2 1 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme