Shtepi 174 m2 me qira ne Marigona Residence.

800 € Per Qira Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Preoce ne lagjen Marigona Residence e shtrire ne nje hapsire prej 3 ari .Shtepia ka siperfaqe prej 174 m2 + 40 m2 dhe ka kete renditje : dhome dite,kuzhine,kater dhoma gjumi,dy banjo. Shtepia leshohet me qira me çmim prej 800 euro ne muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1630

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
214 174 4 2 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme