Banese me dy dhoma gjumi me qira ne Bregun e diellit

500 € Per Qira Prishtinë-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne objektin Ontexi ne katin e VII. Banesa ka siperfaqe prej 90m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 500euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1631

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 90 2 1 7

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme