Shtepi 174m2 ne shitje ne Marigona Residence

250,000 € Per Shitje Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Preoce ne Marigona Residence. Shtepia ka siperfaqe prej 174m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, depo , dy banjo, wc dhe dy ballkona. Shtepia posedon kamera, klime, sistem per pastrimin e ujit, sistemin e ujitjes se kopshtit, shitet me cmim prej 250.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1634

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 174 2 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme