Banese 55m2 ne shitje ne Lakrishte

65,000 € Per Shitje Prishtinë-Lakrishtë-Laktrishte

Banesa gjendet ne Lakrishte ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 55m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 55.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1635

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
55 55 1 1 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme