Banese me nje dhome gjumi ne shitje ne Veternik

65,790 € Per Shitje Prishtinë-Veternik-Rilindja

Banesa gjendet ne Veternik ne rrugen Rilindja ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 77.40m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banes shitet me cmim prej 65.790euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1636

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
77 77 1 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme