Shtepi 174m2 me qira ne Marigona Residence

1,000 € E dhënë me qira Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Preoce ne lagjen Marigona Residence e shtrire ne nje hapsire prej 2.80 ari .Shtepia ka siperfaqe prej 174 m2 dhe ka kete renditje : dhome dite, paradhome, kuzhine, tri dhoma gjumi, tri banjo . Shtepia leshohet me qira me çmim prej 1.000euro ne muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House Used A1638

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 174 3 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme