Zyre me qira en Pejton

1,500 € E dhënë me qira Prishtinë--Pejton

Zyre me qira me 4 hapësira pune në lagjen Pejton Zyra gjendet në lagjen Pejton, ka gjithsej 192m2, e ndarë në 4 hapësira pune, 3 banjo, 3 ballkona dhe një terasë. Zyra gjendet në kompleksin Prime Residence afër bankës NLB, ka ngrohje qëndrore me termokos , ka orientim Jug – Lindje dhe është në katin e V-të.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Office Used A1639

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
192 192 4 3 5

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme