Depo me qira ne Kalabri

800 € Per Qira Prishtinë-Kalabri-Shefqet Shkupi

Depoja gjendet ne Kalabri dhe ka siperfaqe prej 230m2. Depoja leshohet me qira me cmim prej 800euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Warehouse Used A1641

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
230 230 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme