Banese me qira ne Qender

1,300 € Per Qira Prishtinë-Tophane-Rruga Cajupi

Banesa gjendet ne Tophane ne rrugen Cajupi ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 172m2 dhe terase 120m2. Banesa ka kete renditje: dhome dite, dy kuzhina, kater dhoma gjumi, tri banjo, depo dhe garazhe. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1.300euro per muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1642

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
172 172 4 3 6

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme