Banese me tri dhoma gjumi ne Rrugen B

0 € Per Shitje Prishtinë--Rruga B

Banesa ekslusive gjendet ne rrugen B ne katin e VII. Banesa ka siperfaqe prej 121m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, depo dhe ballkon.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1643

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
121 121 3 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme