Shtepi ne shitje ne Veternik

299,000 € Per Shitje Prishtinë-Veternik-Mbreti Agron

Shtepia gjendet ne veternik e shtrire ne nje hapsire prej 4.26Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 410m2 dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, dy kuzhina, podrum, kater dhoma gjumi, dy banjo, wc, garazhe dhe ballkona. Shtepia shitet me cmim prej 299.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1644

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
410 410 4 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme