Shtepi 210m2 ne shitje ne Marigona Residence

345,000 € E Shitur Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Marigona Residence e shtrire ne nje hapsire prej 4.18Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 210m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, dhome gjumi, kuzhine, shpajz dhe banjo ne katin e pare, ndersa ne katin e dyte: tri dhoma gjumi, dy banjo, dhe tre ballkona. Ne oborr eshte veranda e lidhur me kuzhine, e shfrytezuar si tryezari. Shtepia shitet me cmim prej 345.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold House Used A1645

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
210 210 4 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme