Banese me dy dhoma gjumi ne shitje ne Kalabri

86,436 € Per Shitje Prishtinë-Kalabri-Ilaz Kodra

Banesa gjendet ne Kalabri ne rrugen Ilaz Kodra ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 88.02m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe dy ballkona. Banesa shitet me cmim prej 980euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1646

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
88.02 88.02 2 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme