Zyre me qira ne Ulpiane

600 € Per Qira Prishtinë-Ulpianë-Zija Shemsiu

Zyret gjenden ne Ulpiane ne rrugen Zija Shehu ne katin e II. Zyret kan siperfaqe prej 180m2 dhe kane kete renditje: kater hapsira, kuzhine, dy banjo dhe dy ballkona. Zyret leshohen me qira me cmim prej 600euro ne muaj me invertare, ndersa pa invertare 500euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A1647

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
180 180 0 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme