Banese me nje dhome gjumi me qira ne Qender

450 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Rr e Universitetit

Banesa gjendet ne Qender ne rrugen e Universitetit ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 55m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, dhe banjo. Banesa leshohet me qira me cmim prej 450euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1648

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
55 55 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme