Banese me nje dhome gjumi me qira ne Qender

450 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Rruga e Universitetit

Banesa gjendet ne Qender ne rrugen e Universitetit ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 60m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, dhe banjo. Banesa leshohet me qira me cmim prej 450euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1649

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
60 60 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme