Kat shtëpie me qira me 2 dhoma gjumi në Velani

350 € Për Qira Prishtinë-Velani-

Kati i shtëpisë gjendet në lagjen Velania. Kati i shtëpisë ka 100m2 dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo. Kati i shtëpisë leshohet me qira në cmim prej 350 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3518

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 0 2 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme