Banesë në shitje 77m2 në Aktash

169,000 € Për Shitje Prishtinë-Aktash-

Banesë në shitje 77m2 në lagjen Aktash. Banesa gjendet në katin e 4 dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Banesa posedon podrum dhe lift. Banesa është e renovuar dhe ka dokumentacion të rregullt.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3519

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 77 3 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme