Lokal në shitje 100m² te Pallati i Drejtësisë

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Veternik-Veternik

Lokal në shitje në Veternik, përballë Pallatit të Drejtësisë. Lokali ka sipërfaqe 100m² dhe shitet me cmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A3520

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 100 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme